Menu

CAMPS

B. 1973 herlev bestræber sig på at afholde CAMPS, som rummer alle typer spillere. Vi ønsker at udvikle spillere hvor de er, uanset niveau.

Vi er dedikeret til kvalitet, og give den bedst mulige oplevelse. 

B. 1973 Herlevs camps henvender sig til spillere som er træningsparate, og klar til mange timers fodbold.

 

 

Klubnyt 12. januar kl. 18:15
Gaveindsamling til nyt ministadion ved B1973 Herlev
Klubnyt
19. november kl. 19:25 NY MERCHANDISE
Klubnyt
18. november kl. 07:21 Kampprogram uge 47 + 48
Klubnyt
06. november kl. 12:26 Corona retningslinjer d. 6 november
Klubnyt
31. oktober kl. 13:42 Nyt fra Corona udvalget
Ugen kommende kampe
November 2020
28.
lørdag
09.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Østerbro IF (2)
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
09.30
B. 1973, Herlev 3
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (10) 8v8 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Gilleleje FK 2
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 5
Gryden kunstgræs
B. 1973, Herlev 1
Gryden kunstgræs
28.
lørdag
11.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Snekkersten IF
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
11.30
FA 2000
Kvinder
U16
VinterBOLD 7/8-mands U-16 Piger • Pulje 1
Jens Jessens Vej
B. 1973, Herlev
Jens Jessens Vej
28.
lørdag
11.30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Birkerød Stadion
K2A
B. 1973, Herlev 1
Birkerød Stadion
K2A
28.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
B. 1973, Herlev
Virumgård kunstgræsbane
28.
lørdag
13.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Ålholmskolen
Nivå-Kokkedal FK
Ålholmskolen
28.
lørdag
13.45
Hvidovre IF
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
B. 1973, Herlev
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
28.
lørdag
13.50
B. 1973, Herlev
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Ålholmskolen
BK Friheden
Ålholmskolen
28.
lørdag
14.10
Rosenhøj BK
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Ålholmskolen
B. 1973, Herlev
Ålholmskolen
29.
søndag
09.30
B. 1973, Herlev
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Slagslunde-Ganløse IF
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
10.00
Brønshøj BK 2
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 7
Tingbjerg I P
Kunst 1A
B. 1973, Herlev 2
Tingbjerg I P
Kunst 1A
29.
søndag
11.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Vestia
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
11.00
B. 1973, Herlev 2
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Elverroad Kunstgræs
FC Holte 2
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
12.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Brøndbyernes IF
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
13.00
Roskilde Pigefodbold (2)
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
B. 1973, Herlev
Himmelev Idrætspark
29.
søndag
14.15
B. 1973, Herlev
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 4
Elverroad Kunstgræs
Fløng-Hedehusene Idræt
Elverroad Kunstgræs
;
;

Erhvervssponsor

Klubsponsor

Erhvervssponsor med trøjesponsorat

Hold trøjesponsor

1. senior trøjesponsor