Menu

Veteran 55+

Veteran 55+

Klubnyt 12. januar kl. 18:15
Gaveindsamling til nyt ministadion ved B1973 Herlev
Klubnyt
19. november kl. 19:25 NY MERCHANDISE
Klubnyt
18. november kl. 07:21 Kampprogram uge 47 + 48
Klubnyt
06. november kl. 12:26 Corona retningslinjer d. 6 november
Klubnyt
31. oktober kl. 13:42 Nyt fra Corona udvalget
Ugen kommende kampe
November 2020
28.
lørdag
09.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Østerbro IF (2)
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
09.30
B. 1973, Herlev 3
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 4 (10) 8v8 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Gilleleje FK 2
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
10.00
Slagslunde-Ganløse IF
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 5
Gryden kunstgræs
B. 1973, Herlev 1
Gryden kunstgræs
28.
lørdag
11.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Snekkersten IF
Elverroad Kunstgræs
28.
lørdag
11.30
FA 2000
Kvinder
U16
VinterBOLD 7/8-mands U-16 Piger • Pulje 1
Jens Jessens Vej
B. 1973, Herlev
Jens Jessens Vej
28.
lørdag
11.30
IF "Skjold" Birkerød Fodbold 1
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 1 (10) 8v8 • Pulje 3
Birkerød Stadion
K2A
B. 1973, Herlev 1
Birkerød Stadion
K2A
28.
lørdag
12.00
Virum-Sorgenfri BK
Herrer
U14
VinterBOLD U-14 drenge 3 • Pulje 2
Virumgård kunstgræsbane
B. 1973, Herlev
Virumgård kunstgræsbane
28.
lørdag
13.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Ålholmskolen
Nivå-Kokkedal FK
Ålholmskolen
28.
lørdag
13.45
Hvidovre IF
Herrer
U16
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 • Pulje 2
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
B. 1973, Herlev
Avedøre Stadion Kunstgræs
Kunst 2
28.
lørdag
13.50
B. 1973, Herlev
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Ålholmskolen
BK Friheden
Ålholmskolen
28.
lørdag
14.10
Rosenhøj BK
Herrer
U8
U8 drenge (13) A+B Futsal 2. runde • Pulje 3
Ålholmskolen
B. 1973, Herlev
Ålholmskolen
29.
søndag
09.30
B. 1973, Herlev
Kvinder
U12
VinterBold U12 Piger 3 (09) 8v8 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Slagslunde-Ganløse IF
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
10.00
Brønshøj BK 2
Herrer
U12
VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8 • Pulje 7
Tingbjerg I P
Kunst 1A
B. 1973, Herlev 2
Tingbjerg I P
Kunst 1A
29.
søndag
11.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Vestia
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
11.00
B. 1973, Herlev 2
Herrer
U11
VinterBold U11 Drenge 3 (10) 8v8 • Pulje 5
Elverroad Kunstgræs
FC Holte 2
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
12.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U15
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Brøndbyernes IF
Elverroad Kunstgræs
29.
søndag
13.00
Roskilde Pigefodbold (2)
Kvinder
U13
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 3 • Pulje 3
Himmelev Idrætspark
B. 1973, Herlev
Himmelev Idrætspark
29.
søndag
14.15
B. 1973, Herlev
Herrer
U19
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 • Pulje 4
Elverroad Kunstgræs
Fløng-Hedehusene Idræt
Elverroad Kunstgræs
;
;

Erhvervssponsor

Klubsponsor

Erhvervssponsor med trøjesponsorat

Hold trøjesponsor

1. senior trøjesponsor