Menu

Veteran 55+

Veteran 55+

Klubnyt 12. januar kl. 18:15
Gaveindsamling til nyt ministadion ved B1973 Herlev
Klubnyt
13. september kl. 20:47 Kampprogram uge 38
Klubnyt
11. september kl. 17:14 U13 drenge er videre i pokalturneringen
Klubnyt
07. september kl. 19:12 Covid-19 - Smittestigning i Herlev
Klubnyt
06. september kl. 14:51 U13 spiller pokalkamp
Ugen kommende kampe
September 2020
23.
onsdag
17.45
Helsingør IF Fodbold
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Helsingør Idrætspark
B. 1973, Herlev
Helsingør Idrætspark
23.
onsdag
18.00
T.G. 80 IF
livescore
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Selsmoseskolen
B. 1973, Herlev
Selsmoseskolen
23.
onsdag
19.00
Vallensbæk IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 2
Vallensbæk Idrætscenter
Valport 1 - Kunstgræs
B. 1973, Herlev
Vallensbæk Idrætscenter
Valport 1 - Kunstgræs
23.
onsdag
20.30
B. 1973, Herlev
Herrer
M+32
8-M+32 2 - Efterår • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Albertslund IF (1)
Elverroad Kunstgræs
24.
torsdag
17.30
Karlslunde IF
Omklædning 5
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 3
Karlslunde Stadion
/
B. 1973, Herlev
Omklædning 2
Karlslunde Stadion
/
Dommeromk. Dommeromklædning - 11
24.
torsdag
19.15
Glostrup
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 1
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
B. 1973, Herlev
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
26.
lørdag
10.00
Tune IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (05) Efterår • Pulje 2
Tune Stadion
B. 1973, Herlev
Tune Stadion
26.
lørdag
10.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Taastrup FC
Elverroad Kunstgræs
26.
lørdag
10.00
Farum BK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 3
Farum Park
B. 1973, Herlev
Farum Park
26.
lørdag
11.30
B. 1973, Herlev
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Humlebæk BK
Elverroad Kunstgræs
26.
lørdag
12.00
Orient GI (1)
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Islev Skole
B. 1973, Herlev
Islev Skole
26.
lørdag
13.30
B. 1973, Herlev
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
IF Skjold Birkerød (2)
Elverroad Kunstgræs
26.
lørdag
14.00
Lyngby Boldklub 1921 (2)
Idrætsby 18
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår • Pulje 2
Lyngby Stadion
Bane 7
B. 1973, Herlev
Idrætsby 13
Lyngby Stadion
Bane 7
Dommeromk. Idrætsby 7 (kælder)
26.
lørdag
15.30
B. 1973, Herlev
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
Ølstykke FC
Elverroad Kunstgræs
27.
søndag
10.00
Nødebo IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 4 (08) Efterår • Pulje 1
Nødebo Stadion
B. 1973, Herlev
Nødebo Stadion
27.
søndag
10.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 4
Elverroad
IF Bytoften
Elverroad
27.
søndag
10.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Elverroad
BK Avarta
Elverroad
27.
søndag
11.00
SIF Oldboys/Girls
Herrer
Senior
8-Herresenior Mester - Efterår • Pulje 1
Torvevej
B. 1973, Herlev
Torvevej
27.
søndag
11.00
Nykøbing FC
7 og 8
Kvinder
U12
U12 Piger 2 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
NFC Anlæg Syd
5-1
B. 1973, Herlev
7 og 8
NFC Anlæg Syd
5-1
Dommeromk. Dommer
27.
søndag
11.30
Ringsted IF
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (08) Efterår • Pulje 2
Ringsted Stadion
B. 1973, Herlev
Ringsted Stadion
27.
søndag
12.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (06) Efterår • Pulje 1
Elverroad
Måløv BK
Elverroad
27.
søndag
13.00
FC Whop en Dei
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår • Pulje 2
Stenløse Stadion
B. 1973, Herlev
Stenløse Stadion
27.
søndag
13.00
Nivå-Kokkedal FK
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 2
Karsemosegård
B. 1973, Herlev
Karsemosegård
27.
søndag
13.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 3
Elverroad Kunstgræs
Suså IF
Elverroad Kunstgræs
27.
søndag
15.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Virum-Sorgenfri BK
Elverroad Kunstgræs
28.
mandag
20.00
B. 1973, Herlev
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Elverroad Kunstgræs
Værløse BK
Elverroad Kunstgræs
28.
mandag
20.15
B. 1973, Herlev
Herrer
M+60
8-mands +60 • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
SIF Oldboys/Girls
Elverroad Kunstgræs
29.
tirsdag
17.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Elverroad
BK Vest, Rødovre
Elverroad
29.
tirsdag
18.00
Grantoften IF
Herrer
Senior
8-Herresenior Mester - Efterår • Pulje 1
Grantofteparken
B. 1973, Herlev
Grantofteparken
;
;

Eksklusiv Sponsor

Erhvervs Sponsor

Klub Sponsor