Menu
Klubnyt 12. januar kl. 18:15
Gaveindsamling til nyt ministadion ved B1973 Herlev
Klubnyt
31. juli kl. 10:37 Esport i B. 1973 Herlev
Klubnyt
31. juli kl. 09:51 Velkommen til Jeanette Sørensen
Klubnyt
30. juli kl. 11:01 Kampprogram uge 31, 32, 33
Klubnyt
28. juli kl. 22:19 Tak for til årets sommercamp
Ugen kommende kampe
August 2020
12.
onsdag
17.00
BK Avarta
livescore
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Espelundens Idrætsanlæg
8-mands 2
B. 1973, Herlev
Espelundens Idrætsanlæg
8-mands 2
12.
onsdag
19.00
Veksø IF
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Veksø Multihal
B. 1973, Herlev
Veksø Multihal
12.
onsdag
19.00
Ishøj IF (1)
Herrer
M+45
8-M+45 2 - Efterår • Pulje 1
Ishøj Idrætscenter
B. 1973, Herlev
Ishøj Idrætscenter
13.
torsdag
18.45
Herstedøster IC
Herrer
U19
U19 Drenge 1 (02-03) Efterår • Pulje 2
Herstedøster Stadion
B. 1973, Herlev
Herstedøster Stadion
13.
torsdag
19.00
Helsinge Fodbold
Herrer
Senior
Serie 1 • Pulje 1
Helsinge Stadion
B. 1973, Herlev
Helsinge Stadion
14.
fredag
18.00
Brødeskov IF
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (06) Efterår • Pulje 1
Brødeskov Stadion
B. 1973, Herlev
Brødeskov Stadion
14.
fredag
18.30
Sorø Freja
Herrer
U14
U14 Drenge 2 (07) Efterår • Pulje 3
Sorø Stadion
B. 1973, Herlev
Sorø Stadion
15.
lørdag
10.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U14
U14 Drenge Liga 2 (07) efterår • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
KB (2)
Elverroad Kunstgræs
15.
lørdag
10.00
Brøndbyernes IF
Herrer
U15
U15 Drenge 1 (06) Efterår • Pulje 2
Brøndby Stadion
B. 1973, Herlev
Brøndby Stadion
15.
lørdag
10.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (08) Efterår • Pulje 3
Elverroad
Brøndbyernes IF
Elverroad
15.
lørdag
10.00
B. 1973, Herlev
Kvinder
U15
U16/U15 Piger 8-mands (05-06) Efterår • Pulje 2
Elverroad
Tune IF
Elverroad
15.
lørdag
11.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 1 (08) Efterår • Pulje 2
Elverroad
Vordingborg IF
Elverroad
15.
lørdag
12.45
Måløv BK
Herrer
U12
U12 Drenge 3 8-mands (09) Efterår • Pulje 4
Måløv Idrætspark
B. 1973, Herlev
Måløv Idrætspark
15.
lørdag
15.30
ORI-Fodbold (1)
Herrer
Senior
Serie 3 • Pulje 3
Oppe-Sundby Stadion
B. 1973, Herlev
Oppe-Sundby Stadion
16.
søndag
10.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U11
U11 Drenge 2 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Elverroad
BK Friheden
Elverroad
16.
søndag
11.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U12
U12 Drenge 2 8-mands (09) Efterår • Pulje 1
Elverroad
Espergærde IF
Elverroad
16.
søndag
11.30
B. 1973, Herlev
Herrer
U12
U12 Drenge 4 8-mands (09) Efterår • Pulje 2
Elverroad
Bagsværd BK
Elverroad
16.
søndag
15.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U17
U17 Drenge 2 (04) Efterår • Pulje 2
Elverroad Kunstgræs
Humlebæk BK
Elverroad Kunstgræs
17.
mandag
19.00
BSF
Herrer
M+60
8-mands +60 • Pulje 1
Ballerup Idrætspark
B. 1973, Herlev
Ballerup Idrætspark
17.
mandag
19.00
Allerød FK
Kvinder
Senior
Kvindeserie 1 - Efterår • Pulje 1
Allerød Idrætspark
B. 1973, Herlev
Allerød Idrætspark
17.
mandag
20.00
B. 1973, Herlev
Herrer
M+40
8-M+40 2 - Efterår • Pulje 4
Elverroad Kunstgræs
Bagsværd BK
Elverroad Kunstgræs
18.
tirsdag
19.00
B. 1973, Herlev
Herrer
U11
U11 Drenge 3 8-mands (10) Efterår • Pulje 3
Elverroad
T.G. 80 IF
Elverroad
18.
tirsdag
20.30
B. 1973, Herlev
Herrer
Senior
8-Herresenior Mester - Efterår • Pulje 1
Elverroad Kunstgræs
SIF Oldboys/Girls
Elverroad Kunstgræs
;
;

Eksklusiv Sponsor

Erhvervs Sponsor

Klub Sponsor